Daisy De Ness

Daisy je z královské rodiny, ale není čistokrevná kouzelnice. Zprvu to vypadalo, že bude vyvrhel, ale čím byla starší, tím byla oblíbenější. Hlavním důvodem byla její krása, inteligence a empatie.

Její matka, jelikož byla z mudlovské rodiny, nemohla žít společně se svojí dcerou a manželem, ale bylo ji povoleno je navštěvovat.

Daisy žila se svým otcem na hradě u jezera Ness, poblíž dračí jeskyně, kam často chodili na procházky. Daisy se dostávalo nejlepšího kouzelnického vzdělání, avšak cítila, že ji něco schází. Byla pořád smutná a nic ji nebavilo. Jediné, co ji dokázalo alespoň trochu zvednout náladu, byl její dračí kamarád Konno.

Když jednou přijela její maminka na návštěvu, měla velmi zvláštní vizi. Viděla, jak jejího otce někdo shazuje ze skály. Vize se vyplnila - její otec zemřel - a ona se zhroutila, když zjistila, že tomu může zachránit.

Vize začala mít stále častěji a pokaždé se vyplnily. Její matka ji proto seznámila s tehdejší ředitelkou školy čar a kouzel na Březové, Karolix Bystronohou. Ta odvezla Daisy na školu, bohužel vize z neznámého důvodu ustaly a nikdo neví proč.

Daisy se začala na škole vzdělávat, úspěšně se stala členkou P.S.B.Ú.

Po pár letech se vize však začali vracet a proto se po absolvování školy, rozhodla zůstat a vyučovat věštění.