Katriona

Katriona byla už od mala obklopená všemožnými živočichy. Její rodiče byli oba vystudování mágové, jejich láska k živým tvorům však převládla nad touhou po kariéře plné kouzel. Založili si vlastní farmu s kouzelnými i obyčejnými tvory, kde učily kouzelníky i mudly, jak se o zvířátka starat a jaký z nich může být užitek.

Majitelům farmy se narodily tři děti, nejstarší Katriona, její sestra a nejmladší chlapec. Všichni tři byli již od mala vedeni k lásce k životu a všem živým tvorům bez ohledu na jejich vzhled či návyky. Katrioně je nyní 22, ona i její sestra mají vystudovánu kouzelnickou školu, její bratr je nyní v posledním ročníku.

Katriona jakožto nejstarší ze tří dětí měla farmu po rodičích zdědit a vést ji dál. Bylo jí však nabídnuto místo učitelky péče o kouzelné tvory, a farmu tedy přenechá mladší sestře.