Janet News

Co bych Vám o sobě řekla? To bohužel sama nevím, moc si ze svého života nepamatuji. Na konci roku 2013 se mi přihodil těžký úraz hlavy, následně jsem byla nejspíše delší dobu v kómatu. Po probuzení jsem nevěděla, jak se jmenuji, dokonce jsem nepoznala ani mé rodiče.

Moji rodiče pracují pro školu čar a kouzel v Bradavicích, matka pracuje jako učitelka v mudlovské škole, kde hledá nadané studenty. Otce málokdy vídám, jelikož pracuje přímo v Bradavicích a popravdě ani přesně nevím, co dělá.

Po mém úrazu jsem se dlouho zotavovala, učila jsem se téměř od základů mluvit, moje pohyby také nebyly stoprocentní. Naštěstí moji rodiče byli trpěliví a během následujícího půl roku jsem se vše znovu naučila a udělala si obrázek o kouzelnickém světě.

Než mi mělo začít studium na kouzelnické škole, tak moji rodiče dbali na to, abych měla příznivý vztah s vodou. Bude to znít bláznivě, ale voda mě vždy uklidňovala, dokonce mi i přišlo, že tento živel mi rozuměl.

Rodiče chtěli, abych začala své studium v Bradavicích, ale já chtěla zůstat, co nejblíže u své matky, jelikož vážně onemocněla. Proto jsem si vybrala školu čar a kouzel na Březové. Profesoři mě zde naučili kouzla soubojnického klubu, ale samozřejmě i obranná kouzla. Co se týče kouzel, tak jsem vždy nejlepší ve vodních kouzlech, nevím z jakého důvodu, prostě to tak bylo. Nejvíce mě během mého studia bavilo připravování lektvarů a hraní famfrpálu.

Minulý rok jsem úspěšně dokončila své studium a letos nastupuji jako profesorka. Budu vyučovat hodinu lektvarů a s profesorkou Aryannou budeme vést hodinu věštění.