Malina Vojnova

Mé jméno je Malina Vojnova, ale zděs v Česku sa to prej řiká Jogo (čita sa to Džogo, da?). Narodila jsem se v bulharské dzedzině Yagodovo, babuška i děduška tu doteď žijó v zemljanke. Tata byl dycky velky pracant, tož začal bévat vedle ve štatlu, na kraji Plovdivu, a vysadil si stromovó farmu, také velké augec. Založil firmu a šmudlí fakt betelný hůlky a košťata. Mama je hajfa ze štatlu, raždila sa v Sofii a tak dycky měli dost chechtáků. Hrávala závodně famfrpál a košťata kupovala enem značky Skorosten z firmy Vojnov a tak se seznamila s mojem tatem. Já vyštudýrovala na najbetelnější bulharské škole v Botevu se zaměřenim na obranu a pak chvilu bola bystrozor, ale tož to vite, Bulgarija e bjedna država... Tož jsem radšej cestovala a po chvili žití u kamoša v Brnečku jsem tu včil zvostala. Páč lepši vinko než to Moravske ve vesmiru snad nenajdete.

Mojou specializacou je Nitrobrana, u kterej se možná aj spolu sejdem. Inak nemám ubec dobré postřeh, tak souboju se upe neučastňuju, ale tak nějak ovládám obranu proti černým magijám a to vás budu učit. Inak običam abraxany a vlastně šecky zviřátkový miminka!! A taky muziku a frčání na motorkách (to su taká jako mudlovská košťata na kolach co frčaj po podlaze, fakt hustý). Ráda si povidám třeba u pulčáku vinka a nemam ráda drámo a hluk.

Dloho jsem dofala, že muj život zustane stejně nudny, ale co jsem tak slyšela o totej škole, začinám o tom velice intenzivně pochybovat...

Tož uvidim, jak dloho tu s vama vydržim, bude to prča, děcka!!