Teekane Roxy Abey

Tee, ano, čtete o té praštěné Tee, byla vychovaná rodiči, kteří o kouzlení neměli ani potuchy, proto ani ona nějakou dobu vůbec nevěděla, co má celou dobu před nosem.

Jejich dům totiž ležel vedle magického lesa, kde se skrývalo mnoho kouzelných stvoření. Často tam chodívala na dlouhé procházky se psem. Jednou ale narazila na stádo pasoucích se pegasů. Zvědavost ji k lesu táhla dál, proto po nějaké době znala les jako své boty.

Začala se o magii tak zajímat, že se rozhodla si pořídit hůlku. Všechno to vyklopila rodičům, ti ji samozřejmě nevěřili. Hůlku si ale koupila, však její zbrklost se ji snažit ovládnout se nezdařila a dům tak trochu zapálila.. tak trochu hodně.

Po delší době zase začala s hůlkou, která se konečně po dlouhém snažení nechala ovládnout, řádit. Rodiče toho měli dost a proto, už s vírou v kouzla, ji přihlásili na Školu Čar a kouzel. Tee byla první roky na škole trochu nesvá, jelikož chtěla být nejspíš samouk, který vlastně vůbec nevěděl co dělá a podpaluje domy. Po dalších a dalších školních letech si energická žačka našla partu kouzelníku, kteří její šílenost a zbrklost brali jako pozitivum a skvěle mezi ně zapadla.

Pilným snažením se dopracovala od hrdého prefekta koleje Škoděj, přes bystrozora, až na profesorku v zácviku, jejímž úkolem je pomoc profesorům v zaučení mladších kouzelníků, s kterými má velice dobrý vztah.

Její ,,zkušenosti'' s hůlkou ji bohužel zůstaly dodnes, proto v soubojnických klubech vždy raději seděla a pozorovala ostatní.

Tee je zvědavá, proto jí lákají záhadné věci a ráda pobývá v lesích, ať zde dělá cokoliv. Pořád v ní žije část mudlovského ducha, takže pokud ji chcete udělast radost, vezměte ji na bláznivou cestu do teamparku, na lana nebo rafty. Je připravena spolu s profesory ochránit Školu Čar a kouzel a tak i její žáky před zlými silami, ať se děje co chce.